O firmě

Firma vznikla v roce 2012 pod názvem ONDRÁČEK VODO-TOPO-PLYN, s. r. o. Navazuje tak na úspěšnou historii, která započala v roce 1996.

Nabízíme své profesionální a odborné služby v oblasti voda – plyn – topení a našim cílem je především kvalitní práce a spokojený zákazník.

Máme odborný tým, který ví, jak svou práci dělat dobře a zodpovědně. Svědčí o tom i kladné reference spokojených zákazníků, které nás posouvají dál. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům i vy!

10+Služeb v nabídce
25+Let zkušeností
950+Spokojených klientů

Tepelné čerpadlo je zařízení pro přenos tepelné energie ze zdroje spotřebitele. Tato možnost je výhodnější už jen z toho důvodu, že není třeba žádná další místnost a ani tuhá paliva. Teplo je v tomto případě spontánně přenášeno z horkého tělesa do studeného. Konstrukce sestává z kompresoru, tepelného rozšiřujícího ventilu, výparníku a kondenzátoru. Jejich instalace se hodí nejen do novostaveb, ale rovněž do starších zástaveb. Montáž je kvalitní a rychlá. Tepelná čerpadla přinášejí komfort a úsporu času.

Nejčastěji provádíme montáž tepelných čerpadel, tj. značky tepelná čerpadla LG, tepelná čerpadla Immergas a tepelná čerpadla IVAR Thermia.

Neváhejte nás kontaktovat i v případě, že potřebujete poradit nebo realizovat také tepelná čerpadla, rozvody plynu, plynové kotle, kotle na tuhá paliva, kotle automatické nebo solární systémy.

Naše hlavní zaměření jsou ovšem topenářské práce, instalatérské práce, plynoinstalatérské práce.

Zajímá vás také kontrola kotlů podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012Sb. nebo kotlíková dotace a NZÚ poradenství, popřípadě vyřízení dotace? I v tomto případě vám můžeme pomoci, neváhejte a zavolejte nám!

Ždírec nad Doubravou, Chotěboř, Hlinsko, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Habry – to všechno jsou oblasti naší působnosti.

Vyberte si z našich služeb
Máme v nabídce plynařské práce, instalatérské práce, topenářské práce… Stačí si jen vybrat!