Plynové kotle

Plynové kotle jsou další komoditou, kterou si naši zákazníci v posledních letech žádají. Provádíme montáž, demontáž a opravy plynových kotlů, zejména značek plynové kotle Thermona a plynové kotle Brotje, a to samozřejmě podle platné legislativy. Dále nabízíme montáž rozvodů zemního plynu z různých druhů materiálu, jako je plast, měď, železo.

Plynový kondenzační kotel je ekologický a úsporný kotel, který bude jistě vyhovovat všem požadavkům spotřebitele. Na jeho pořízení je možné získat dotaci.

Neváhejte nás kontaktovat i v případě, že potřebujete poradit nebo realizovat také tepelná čerpadla, rozvody plynu, plynové kotle, kotle na tuhá paliva, kotle automatické nebo solární systémy.

Naše hlavní zaměření jsou ovšem topenářské práce, instalatérské práce, plynoinstalatérské práce.

Zajímá vás také kontrola kotlů podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012Sb. nebo kotlíková dotace a NZÚ poradenství, popřípadě vyřízení dotace? I v tomto případě vám můžeme pomoci, neváhejte a zavolejte nám!

Ždírec nad Doubravou, Chotěboř, Hlinsko, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Habry – to všechno jsou oblasti naší působnosti.

Napište nám s poptávkou
Potřebujete zapojit nový plynový kotel? Hledáte odborníky na topenářské práce s tím spojené?