Rekonstrukce kotelen

S pomocí naší firmy můžete mít za minimální náklady moderní, účinný a ekologicky nezávadný tepelný zdroj, který lze zajistit díky kvalitně provedené rekonstrukci kotelny. Kotelna je součástí každého objektu, je určena pro vytápění a měla by být zrealizována podle projektové dokumentace. Naši odborníci provedou průzkum, a zjistí, jaké nejvhodnější vytápění bude ve vašem případě nejlepším řešením, zajistí potřebnou projektovou dokumentaci, zajistí dále palivovou základnu, stavební povolení i kolaudaci.

Naše firma zajistí rekonstrukci jakékoliv kotelny v domě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme a zajistíme vše potřebné.

Neváhejte nás kontaktovat i v případě, že potřebujete poradit nebo realizovat také tepelná čerpadla, rozvody plynu, plynové kotle, kotle na tuhá paliva, kotle automatické nebo již zmíněné solární systémy.

Naše hlavní zaměření jsou ovšem topenářské práce, instalatérské práce, plynoinstalatérské práce.

Zajímá vás také kontrola kotlů podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012Sb. nebo kotlíková dotace a NZÚ poradenství, popřípadě vyřízení dotace? I v tomto případě vám můžeme pomoci, neváhejte a zavolejte nám!

Oblast našeho působení je Ždírec nad Doubravou, Chotěboř, Hlinsko, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Habry.

Napište nám s poptávkou
Potřebuje vaše kotelna nový kabát? Chcete moderní kotelnu pro váš bytový dům?